Bez kategorii

Dlaczego warto kupić dziecku interaktywną mapę Travel Map Kids Sights?

Wraz z początkiem marca asortyment naszego sklepu powiększył się o Mapy Zdrapki stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych. Pierwszą z nich, którą dzisiaj Wam zaprezentujemy, jest Interaktywna Mapa Kids Sights. Oto 5 powodów dla których każde dziecko powinno mieć ją już dziś!

 

1. Poznawanie świata przez zabawę

W każdym dziecku drzemie mały odkrywca. Odkąd tylko nauczy się mówić, stara się odkrywać otaczający go świat zadając rodzicom tysiące pytań. Dzięki interaktywnej Mapie Kids Sights każdy rodzic może poszerzać horyzonty swojego dziecka, bez wychodzenia z domu. Odkrywanie świata poprzez zabawę to także świetne przygotowanie dziecka do lekcji geografii w szkole. Kto wie? Może to właśnie Twoje dziecko odkryje nieznaną wyspę lub opłynie świat dzięki Mapie Kids Sights?

 

2. Planowanie podróży – małych i dużych

Chcesz zabrać swoją pociechę na wakacje za granicę? Mapa Kids Sights idealnie je do tego przygotuje. Dzięki dołączonym do mapy kolorowym kartom z faktami o interesujących miejscach na świecie, Twoje dziecko może zaplanować, co chciałoby zwiedzić podczas wspólnej wyprawy. W rezultacie zwykłe wakacje zmienią się w niezapomnianą przygodę! A po powrocie do domu, dzięki dołączonym do mapy flagom państw oraz trójwymiarowym naklejkom, dziecko może oznaczyć miejsca w których było i od razu planować kolejną podróż 😉

mapka zdrapka dla dzieci

3. Trening (języka) czyni mistrza!

Dołączone do Mapy Kids Sights karty z opisami interesujących miejsc na świecie w języku angielskim pozwolą na domową praktykę języka. Dzięki połączeniu nauki z zabawą, Twoje dziecko łatwiej i szybciej nauczy się angielskiego lub przygotuje do lekcji. Dodatkowo, pozna wiele słówek oraz zwrotów, których nie zawsze ma okazję nauczyć się w szkole.

 

4. Kolorowe wsparcie rozwoju Twojego dziecka

Interaktywna Mapa Kids Sights została stworzona specjalnie z myślą o najmłodszych użytkownikach. Nieprzypadkowo jest ona tak kolorowa i przyjazna dla dziecięcego oka. Obcowanie z kolorami od najmłodszych lat wpływa na prawidłowy rozwój funkcji poznawczych i estetycznych u dziecka. Dzięki temu dziecko rozwija swoją wrażliwość. Co więcej, odpowiednio dobrane kolory pobudzają aktywność mózgu, podnoszą zdolność skupiania uwagi oraz wprawiają w dobry nastrój.

5. Piękny dodatek do każdego dziecięcego pokoju

Kolorowa Mapa Kids Sights to także idealny dodatek do dziecięcego pokoju. Przyjazne barwy ożywią każde wnętrze. Co więcej, dzięki przystosowanej do pisania powierzchni oraz specjalnemu markerowi dołączonemu do zestawu, dziecko może pisać i rysować na mapie. W ten sposób samo może ozdobić swój pokój, a rodzice nie będą mieć problemu z pomazanymi ścianami, których nie da się wyczyścić 😀

 

Mapa Travel Map Kids Sights ma rozmiary 80×60 cm i w całości została wykonana z najwyższej jakości papieru laminowanym po którym można pisać (marker w zestawie).

Opakowanie w formie designerskiej tuby sprawia, że będzie ona wspaniałym pomysłem na ciekawy i oryginalny prezent dla syna, córki, wnuków, siostrzeńców i chrześniaków – jednym słowem dla każdego dziecka!

ZAMÓW

Darmowa dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Polecane Artykuły