Mapka Zdrapka dla żeglarzy
Bez kategorii

Poznaj Mapę Zdrapkę dla żeglarza – Travel Map™ Marine World

Zastanawialiście się kiedyś nad idealnym prezentem dla żeglarza? Jest to nie lada wyzwanie. Zwłaszcza dla osób, które o żeglarstwie nie mają zielonego pojęcia. Kolejna książka o yachtingu? Wprawiony wilk morski prędzej czy później odłoży ją na półkę, bo przecież całą wiedzę ma w głowie. Ale jest coś, co z pewnością sprawi mu ogromną radość. Mapka Zdrapka dla żeglarzy!

 

Dziennik pokładowy

Mapka Zdrapka dla żeglarzy Travel Map Marine World to świetny sposób na dokumentowanie podróży, zarówno tych morskich, jak i lądowych. Doskonale sprawdza się jako dziennik podróży, ponieważ poza zdrapywaniem na mapie nowo odkrytych miejsc, można po niej pisać! Dzięki temu z łatwością zaznacza się odległość i przebieg podróży.

 

Oryginalny design

Mapka Zdrapka dla żeglarzy Travel Map Marine World wykonana została z ogromną dbałością o szczegóły. Połączenie morskiego tła oraz srebrnej farby do zdrapywania współgrają idealnie. Dzięki temu Mapka Zdrapka może być pięknym dodatkiem do wielu wnętrz, zwłaszcza w stylu marynarskim 😉

 

Mapka zdrapka dla żeglarza

 

Niebanalny prezent

Mapka Zdrapka Travel Map Marine World to świetny pomysł na prezent, zwłaszcza dla miłośników żeglugi. Może stać się oryginalnym dodatkiem do domu lub towarzyszyć załodze na pokładzie podczas każdego rejsu. Dzięki solidnej tubie można ją z łatwością przenosić i przechowywać nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Mapa Travel Map Marine World ma rozmiary 60×40 cm i w całości została wykonana z najwyższej jakości papieru laminowanym po którym można pisać (marker w zestawie).

 

ZAMÓW

Darmowa dostawa w ciągu 3 dni od złożenia zamówienia

Polecane Artykuły