Bez kategorii

NOWOŚĆ: Mapy dla miłośników piwa!

Wraz z rozpoczęciem nowego roku w naszym asortymencie pojawiły się całkiem nowe Mapy Piwne! Lubisz delektować się smakiem piwa? A może masz w gronie przyjaciół lub rodziny piwnych amatorów? Ta unikatowa mapa sprawdzi się nie tylko jako super ozdoba do każdego wnętrza, ale przede wszystkim oryginalny prezent dla fanów piwa! Przekonaj się 🙂

Piwo od zawsze było produktem regionalnym. W zależności od wielu czynników, takich jak położenie geograficzne, surowców dostępne na danym terenie oraz lokalnych warunków w których je warzono wykształciły się różne rodzaje piwa. Historia powstania piwa sięga 4000 lat przed naszą erą. Trunek ten wywodzi się z Mezopotamii. W Polsce pierwsze wzmianki o piwie odnaleźć można w dziennikach Jana Długosza. Piwo swoją nazwę zawdzięcza słowiańskiemu słowu pivo, które oznacza po prostu napitek, napój.

Fani piwa wreszcie usatysfakcjonowani

Piwo to podobno najbardziej popularny i najchętniej pity napój zaraz po wodzie. Jeśli tak jak my podzielacie piwny entuzjazm to mamy dla Was wspaniałą nowinę. Naszym najnowszym – autorskim – produktem są MAPY PIWNE. Są to drewniane mapy ze specjalnie przygotowanymi przestrzeniami w których umieszcza się kapsle od piwa. W zależności od rodzaju mapy – Polska lub Europa – masz możliwość kolekcjonowania kapsli od regionalnych piw z kraju lub zagranicy! A jeśli nie możesz się zdecydować zaprojektowaliśmy także BUTELKĘ w której umieszczać możesz kapsle wszelkiego rodzaju!

 

Oryginalna ozdoba

Drewniana mapa przymocowana do ściany sama w sobie stanowi piękną ozdobę każdego wnętrza. Jednak drewniana mapa wypełniona kolorowymi kapslami pochodzącymi z wielu miejsc to coś niespotykanego! W oryginalny sposób wyróżni Twoje wnętrze i z pewnością przekłuje uwagę znajomych. W dodatku za każdym kapslem kryje się oddzielna historia, dlatego patrząc na Mapę Piwną będziesz nieustannie wspominać szalone podróże.

Prezent inny niż inne

Nie do końca jesteś fanem/fanką piwa? Z pewnością znasz kogoś kto uwielbia ten trunek i jest Tobie bliski. Mąż? Chłopak? Brat? Tata? Wujek? Dziadek? Z pewnością każdego pana ucieszy taki podarunek. Panie zresztą też 😉 W dodatku designerskie opakowanie rozwiązuje problem pakowania prezentowego. Wystarczy, że obwiążesz pudełko kolorową wstążką i voila! Oryginalny prezent gotowy! Z pewnością ten prezent przebije każdy pomysł jaki do tej pory miałeś!

Do zestawu z każdą mapą dołączony jest zestaw gwoździ, dzięki którym umocujesz mapę na ścianie oraz instrukcja w języku polskim.

Polecane Artykuły