Blog

Globusy, ozdoba i edukacja


                    Nic nie przedstawia Ziemi bardziej zrozumiale niż globus. Wystarczy jeden obrót tego wyjątkowego przedmiotu i znajdujemy się w dowolnym miejscu na świecie. Może być zarówno oryginalnym dodatkiem do wnętrza jak i nieszablonową pomocą naukową na różnych etapach kształcenia. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne modele łączące praktyczne zastosowania przedmiotu oraz niezwykłej dekoracyjności. Doskonale wpasowują się do różnych pomieszczeń, gdzie stają się wyjątkową ozdobą. 

        

   globus podświetlany Wśród nich Gentlemen’s Hardware Globe City Lights      

        to podświetlany globus jakiego jeszcze nie widzieliście. Jest adresowany na równi do gabinetu stylowego mężczyzny, który lubuje się w designerskich innowacjach jak i dla niebanalnych pieleszy.

 

podświetlany globus Niesamowity wygląd został nadany poprzez przedstawienie obrazu Ziemi, wraz z jasnymi punktami miast. Wystarczy, że włączysz go do prądu, a globus rozbłyśnie jak Ziemia widoczna nocą z Kosmosu. 

 

                                                                                             

Kupisz go bezpośrednio: https://mostwanted.gifts/produkt/globus-podswietlany-city-lights-30cm-gentlemens-hardware      

 

 

 

 

 

                  

             elegancki globus

 

Nie tylko mężczyźni będą oczarowani estetyzmem naszych  modeli. W formie przykładu Globus biurkowy Classic Black  Ocean 8” Wild&Wolf(20cm) to unikalny, kompaktowy  dodatek do domu. Matowa, czarna powierzchnia wspaniale kontrastuje z pastelowymi kolorami. 

https://mostwanted.gifts/produkt/globus-biurkowy-classic-black-ocean-20cm-wildwolf/                                                              

                 

edukacyjny globus

 

 

Nie zapominamy też o dzieciach, dla których globusy są wielozadaniowe. Rewolucjonizują naukę z przygnębiającego obowiązku na przyjemną zabawę. Mamy poczucie, że globus edukacyjny powinien być dopasowany do różnych szczeblach kształcenia. W pokoju dziecka może stać się niezastąpioną lampką nocną. Kto wie czy nasz globus nie rozbudzi w najmłodszych zapału odkrywania świata i idei podróży.   Prawdziwym wirtuozem jest Parlamondo interaktywny globus edukacyjny od ArtGlob Wyposażony jest w ponad 300 informacji geograficznych w formie audio. Stolice, języki, ale też ważne fakty oraz starannie wybrane ciekawostki. Kulę pokrywa przejrzysta mapa polityczna z rzeźbą terenu.Globus interaktywny Parlamondo zawiera aż siedem wersji językowych przygotowanych przez nas informacji, w tym polską i angielską. Dodatkowo Parlamondo oferuje cztery gry, dla jednego lub dwóch graczy. 

            

         A może coś dla wirtuozów konstelacji gwiazd?  

Globus nieba, 30 cm National Geographic globus nieba

  https://mapyozdobne.pl/produkt/globus-nieba-30-cm/  

 

 

 

Podsumowując globus to już nie tylko przyrząd do nauki geografii. To akcesorium może stanowić ogromne źródło wiedzy, pole do kreatywnej organizacji planów podróży czy po prostu wyjątkowo atrakcyjna dekoracja stylowego mieszkania. W naszej ofercie jest szeroki wachlarz modeli, które z pewnością spełnią indywidualne potrzeby najbardziej wymagających klientów. Miej na uwadze, że globus to świetny pomysł na uniwersalny i elegancki prezent. 

 

 

 

 

                                

 

Polecane Artykuły